Jei atsakysite TAIP nors į vieną klausimą, „Medaus pirtelė“ kaip tik Jums!

 1. Norite pailsėti nuostabioje gamtoje prie ežero?
 2. Nekantraujate pabėgti toliau nuo smalsių akių ir pabūti mylimo žmogaus draugijoje?
 3. Pasiilgote ramaus poilsio su šeima jaukioje namų aplinkoje?
 4. O gal norite išbandyti pirties malonumus su medaus kauke?
 5. Norite aplankyti įžymias Trakų vietas ar Varnikų botaninį zoologinį draustinį? O gal sudalyvauti čia vykstančiuose renginiuose?

DĖMESIO! „Medaus pirtelė“ nėra laukuose, ji yra sodybos, kuriame gyvena jos šeimininkų šeima, teritorijoje (plotas 20a). Šitą pirtelę mes statėme sau ir tik vėliau sugalvojome nuomoti – taigi viskas joje įrengta su meile.

 • „Medaus pirtelė“ pritaikyta 2-4 svečių nakvynei, taigi ji geriausiai tinka poroms, šeimoms su vaikais( gali būti iki 6 žm.) arba 4 žmonių mini kompanijai. Esate laukiami „Medaus pirtelėje“ ištisus metus, nes čia jauku ir gražu visais metų laikais.
 • Į „Medaus pirtelę“ kviečiame atvažiuoti ir vienai dienai.
 • Norintys pasimėgauti pirtimi be nakvynės gali atvykti ir 6-iese.
 • Svečiai gaus raktus nuo viso namelio ir galės jaustis šeimininkais visą svečiavimosi laikotarpį. Niekas netrukdys ramaus poilsio.
 • „Medaus pirtelės“ pavadinimas atsirado ne atsitiktinai. Medus nuo seno vertinamas, kaip vaistas nuo šimto ligų, jis vartojamas tiek arbatai saldinti, tiek ir kūno odai atgaivinti pirtyje. Medaus kaukė suteikia odai nenusakomo švelnumo, pamaitina ją ir sustangrina.
 • Nors „Medaus pirtelė“ yra nuošalioje vietoje šalia Trakų, o pilis tėra tik „už kampo“, bet ji yra visai netoli civilizacijos – nuo Vilniaus važiuosite ne ilgiau nei 20 min.